YARDIM İÇİN BİZE YARDIM ET
Biz bağımsız ve kar amacı taşımayan bir yardım kuruluşuyuz. Arzumuz insanlara yardım etmek. Ekibimiz değişik mesleklerden olup basit ve nazik insanlardan oluşmakla beraber sıkntı içindeki insanlara yardım etmek isteyen gönüllülerden oluşmaktadır.  Şu an için medyada görüldüğü üzere Ortadoğuda göç eden mültecilere yol boyunca ve ulaştıkları yerde yardım etmek istiyoruz. Aynı zamanda dünyadaki sel, deprem gibi doğal felaketler için acil yardım fonu oluşturacağız. Birçok insan imkanlarınız dahilindeki bir bağışa, yardıma ihtiyacı var. Küçük bir yardım hayatlar kurtaracaktır.
HABER
Gelin beraber yardım edelim. İyi bir yaşam için onlara bir katkı ve bir şans verelim. Onlar bizim gibi iyi bir geleceği hak eden yaşlı kadın ve çocuklar.
Doğal afetler sonrası herzaman meydana gelen durum umuttur. Onların tıbbi yardıma, yiyecek, giyecek ve barınma ihtiyaçları var. Haydi yardım edelim.
ŞİRKETLER İÇİN MESAJ
İnsani yardımda bulunursanız, yardımınızın takdir edilerek karşılanacak ve vergiden düşürülecektır ve karşılığında sizi tavsiye ederek tüm ürünlerinizi mevcut kanallarımızda tanıtlacaktır.
Untitled
Tüm hakları saklıdır: www.together-charity.com  2015 - 2020  Web design tarafından:  www.design-office.ro
HAKKIMIZDA   l   BAĞIŞ   l   ONLINE DESTEK   l   GÖNÜLLÜLER   l   KONTAKT